Inteligentny system sterowania umożliwia integrację wszystkich podzespołów automatyki i kontroli w biurze, połączenia wszystkich elementów do jednego interfejsu użytkownika i wygodne sterowanie za pomocą panelu dotykowego bądź urządzeń mobilnych.

Nasza firma oferuje projektowanie i instalację rozwiązań automatyki biurowej czołowych światowych producentów. Zestaw sprzętu zawsze jest wybierany w zależności od potrzeb inwestora. To może być prosty i tani system automatyzacji podstawowych funkcji lub kompletny i w pełni funkcjonalny system zarządzania wszystkimi możliwymi urządzeniami.
Inteligentny dom to system sterowania, który umożliwia integrację wszystkich podzespołów automatyki i kontroli w mieszkaniu, domu jednorodzinnym lub wielorodzinnym, łącznie z posesją, garażem, automatyką bram itp. Połączenie wszystkich elementów do jednego interfejsu użytkownika pozwala na wygodne sterowanie za pomocą panelu dotykowego bądź urządzeń mobilnych.

Oferujemy projektowanie i instalację systemów Inteligentnego domu czołowych światowych producentów. Zestaw sprzętu zawsze jest wybierany w zależności od potrzeb inwestora. To może być prosty i tani system automatyzacji podstawowych funkcji lub kompletny i w pełni funkcjonalny system zarządzania wszystkimi możliwymi urządzeniami.

Automatyka domowa