Kamery przemysłowe wysokiej jakości

Jednym ze skuteczniejszych systemów, zapewniających wzrost bezpieczeństwa danej nieruchomości jest telewizja dozorowana wyposażona w odpowiednio usytuowane kamery przemysłowe. Posiadając tego typu instalację można nie tylko uzyskać dostęp do bieżącego podglądu z miejsc objętych monitoringiem, ale również skutecznie zapisywać i przechowywać nagrania ze wszystkich kamer przemysłowych podłączonych do sieci.

Dostęp do wszystkich opcji, jakie niesie w sobie posiadanie telewizji przemysłowej, można uzyskać w pełni zdalnie. To od Państwa zależy więc, czy obserwacja i nadzór będą prowadzone przy pomocy stacjonarnego systemu monitorów i paneli dotykowych, czy też przy użyciu jednego z urządzeń mobilnych (tabletu, smartfona itp.) dostępnych na rynku. Na życzenie klienta możemy również wzbogacić wspomnianą instalację i kamery przemysłowe w opcję analizy obrazu, która pozwoli nie tylko na szybkie zasygnalizowanie dostrzeżonego ruchu, ale i wzbogaci inne parametry i zabezpieczenia antywłamaniowe.

Śledząc rozwój technologi i na bieżąco adaptując jej możliwości do montowanych przez nas systemów ochrony mienia, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i możliwości sprzętu. Kamery przemysłowe montowane przez naszą firmę to przede wszystkim doskonała jakość obrazu, umożliwiająca szybkie i precyzyjne zidentyfikowanie złodzieja w razie wystąpienia kradzieży lub wdarcia się na teren nieruchomości. Połączone w stabilny system kilku do nawet kilkuset kamer stanowią one również pomoc, w przypadku konieczności szybkiej reakcji na pojawiające się na monitorze sytuacje (np. pożar). Jeśli dodamy do tego inteligentny system potrafiący rozpoznawać twarz, liczyć osoby, czy też sygnalizować zniknięcie konkretnego przedmiotu, to okazuje się, że kamery przemysłowe mogą być o wiele skuteczniejsze od tradycyjnego monitoringu.