Wydajna rejestracja czasu pracy

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla Państwa bezpieczeństwo. W dużych budynkach, gdzie rotacja ludzi i personelu jest szczególnie wysoka, newralgiczne jest by niektóre pomieszczenia służbowe lub kontrolne zostały objęte systemem kontroli dostępu. W ten sposób można także zbudować całą wewnętrzną infrastrukturę stref, co dodatkowo pozwoli Państwu na monitorowanie i rejestrację czasu pracy zatrudnionych w firmie osób.

Dzięki różnorodnym metodom uzyskania dostępu system ten zyskuje bardzo wiele na skuteczności i znacząco zwiększa poziom bezpieczeństwa wszystkich i wszystkiego, co znajduje się na terenie nieruchomości. Każdy użytkownik mający dostęp do poszczególnych stref i pomieszczeń ma w takim systemie swój profil, który za każdym razem, gdy dana osoba skorzysta ze swoich uprawnień, zapisuje się w historii. Dzięki temu z dużą dokładnością można określić, kto i kiedy przebywał w danej części budynku, na czym zyskuje między innymi rejestracja czasu pracy.

Instalowane przez nas systemy kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy posiadają dwa typy autoryzacji:

  • mechaniczny, przy pomocy specjalnego identyfikatora (karty lub breloka),
  • biometryczny (skan linii papilarnych, kształtu twarzy, źrenicy oka).

Na uwagę zasługuje tu również łatwość zarządzania i przydzielania dostępu poszczególnym osobom. Służący do tego celu specjalny program jest nie tylko intuicyjny i łatwy w obsłudze, ale i pozwala łatwo śledzić np. wybrany rodzaj autoryzacji. Przy tak zbudowanym systemie rejestracja czasu pracy i bezpieczeństwo wewnętrzne w danym obiekcie stają się dziecinnie proste.